.

.

Jobber Вежба,#50,ХСС -6 Пакет

Jobber Вежба,50,ХСС -6 Пакет

евалуација:

DEN 295.20
Од стока
Во магацинот

Jobber Вежба,#50,ХСС -6 пакет.Jobber Должина Малку Вежба, Вежба Малку Големина #50, Вежба Малку Точка Агол 118 Степени , High Speed Челик, Светла (Соголени), Децимален Еквивалент 0.0700, Жица, Малку Вежба Точка Тип Конвенционалните Точка, Не-Coolant Преку.

Детални спецификации

Додатоци на производи