.

.

Jobber Вежба,9/32,ХСС -6 Пакет

Jobber Вежба,9/32,ХСС -6 Пакет

евалуација:

DEN 1908.00
Од стока
Во магацинот

Jobber Вежба,9/32"",ХСС -6 пакет.Jobber Должина Малку Вежба, Вежба Малку Големина 9/32 во, Вежба Малку Точка Агол 135 Степени , High Speed Челик, Ti CN, Децимални Еквивалент 0.2813, Фракционо Инчен, Вежба Малку Точка Тип Сплит Точка, Не-Coolant Преку.

Детални спецификации

Додатоци на производи