.

.

СПИ Допрете,M12x1.75,ХСС -6 Пакет

СПИ Допрете,M12x1.75,ХСС -6 Пакет

евалуација:

DEN 1747.20
Од стока
Во магацинот

СПИ Допрете,M12x1.75,ХСС -6 пакет.Завртка Тема Вметнете СПИ Допрете ја Иконата Големина M12x1.75, Метрички Крупни, Целокупната Должина 91.00 мм, High Speed Челик, Светла (Соголени), Десната Рака, Нишка Должина 24.00 мм, Допрете Chamfer Изменета на Дното, Нишка Ограничување на D4, Број на Флејта 4.

Детални спецификации

Додатоци на производи