.

.

Jobber Вежба Малку,Светла,12.80 mm Големина -6 Пакет

Jobber Вежба Малку,Светла,12.80 mm Големина -6 Пакет

евалуација:

DEN 3580.56
Од стока
Во магацинот

Jobber Вежба Малку,Светла,12.80 mm Големина -6 пакет.Jobber Малку Вежба, Вежба Малку Големина 12.80 мм, Вежба Малку Точка Агол 118 Степени , Светла (Соголени), Децимален Еквивалент 0.5039, Метрички, Вежба Малку Точка Тип Конвенционалните Точка, Не-Coolant Преку.

Детални спецификации

Додатоци на производи