.

.

BORDSTRACT Деца У Облик на Електрична Четка за заби, 5 Расчистување Режими Ултразвучно IPX7 Водоотпорен Четката за Заби Белење(Голем Дете)

BORDSTRACT Деца У Облик на Електрична Четка за заби, 5 Расчистување Режими Ултразвучно IPX7 Водоотпорен Четката

евалуација:

DEN 2054.40
Од стока
Во магацинот

5 Чистење Режими & Темпиран : Електрична четка за заби има автоматско четкање и 5 различни начини да се направи тоа лесно за деца за да ги измијат забите.Симпатична цртан филм форми привлечат децата внимание.Целосна Опфаќа : Четка за заби е у облик и ја покрива целата површина на забот, па може да се бранеа на сите заби во исто време без да бидат премногу слаби и пријател на непцата и емајл, во комбинација со безбедно силика гел материјал за да се заштитат забите и непцата.Спецификација : Предмет Тип : Деца У Облик На Четка За Заби Материјал : Силикон Примена : За Деца Секојдневно Се Грижи Тежина : Околу.Тоа е совршен Божиќ подароци за децата.9 оз Оценет Напон : 3.Исто така, има автоматски мемориска функција и може да интелигентно продавница корисник навики.Дозволете им на децата како четкање на забите повеќе.Тоа се препорачува да се користи за чистење sonic vibrating четка за заби, која може брзо и темелно чистење на уста и ефикасно.Сите различни модели се на време да се донесе здравје, белење и 360 степени чистење ефект на вашите заби.Тоа е IPX7 водоотпорен, може да се впие во вода до 1 метар длабоко за 30 минути без да се оштети, и може лесно да се чистат и безбедно да се користи.Четкањето на вашите заби и носи брзо и удобно искуство на вашата уста секој пат.

Детални спецификации

Item Type:
Kids U Shaped Toothbrush
Material:
Silicone
Application:
For Kids Daily Care
Weight:
Approx.111g/3.9oz
Rated Voltage:
3.2-3.7V
Rated Power:
Operating Current:
Charging Time:
Battery Type:
Lithium Battery (Built In)
Battery Model:
18650
Battery Capacity:
500mAh
Package List:
1 x Toothbrush :
1 x Date Cable :
1 x English Instruction Manual :
Note:
1. The normal working temperature is 5℃‑50℃. :
2. When charging, please place the product in a dry environment at room temperature with charging voltage of DC5V/1A. :
3. Toothbrushs that have not been used or placed for a long time should be charged and discharged once within three months. :
4. Store the toothbrush as far as possible in a dry place away from sunlight. :
5. After brushing your teeth, clean the water with a wet towel and try to avoid soaking in water. :
6, This toothbrush output power is large, continuous working time preferably not more than 10 minutes. :

Додатоци на производи