.

.

Електрична Четка за заби Водоотпорен Вратило Гумена Подлога за HX6340 HX6511 HX6530 HX6710 HX6730 HX6920 HX6930 HX6950 HX9140 HX9340 HX9350 HX9160 HX939V Универзална Водоотпорен Гума Печат/Прстен од Мили

Електрична Четка за заби Водоотпорен Вратило Гумена Подлога за HX6340 HX6511 HX6530 HX6710 HX6730 HX6920 HX6930

евалуација:

DEN 215.76
Од стока
Во магацинот

Оваа Вратило гума печат одговара за HX6300, HX6500, HX6700, HX6900, HX8900, HX9100, HX9300 серија четка за заби.HX броеви се означени на дното од вашиот справи.Последните 2 цифри се разликуваат зависи од бојата или пакет, за excemple : HX6930, HX6960 е HX6900 серија, HX938 B припаѓа на HX9300 серија, итн.Овој модел не одговара за HX68xx, HX9690, HX99xx серија.Имаме уште една гума печат за производот одговара за HX751v, HX6817, HX992x, HX993x, итн.Ве молиме проверете ASIN : B08 QZ61 ZG1 производ линк од нашата продавница за овие серии.Ова е направен од гума материјал се со добра еластичност и висока температура отпор.Квалитетот е ист како и оригиналниот производ.Ние обезбеди по-продажба на поддршка и инструкции за инсталација.Ве молиме контактирајте со нас за детали.

Детални спецификации

Додатоци на производи