.

.

Рачни Дупка Хартија Удар Перфоратор за Занает Хартија Ознаки Облека Билет DIY Бележник Алатка, со Розова Мека Рачни Зафат (Мал Круг 1/16 инчи)

Рачни Дупка Хартија Удар Перфоратор за Занает Хартија Ознаки Облека Билет DIY Бележник Алатка, со Розова Мека

евалуација:

DEN 155.76
Од стока
Во магацинот

На рачни една дупка удар е направена на квалитетен челик со мека гума зафат се справи со капак.Пинк зафат овозможува удобно користење,да се спречи повреда на раката за време на употреба, Удирање е лесен, Лесен за носење и употреба.Рачни дупка перфоратор, исто така, е дизајниран со отпадна хартија послужавник да го фати дупка парчиња за да се намали хаос.Идеален за дупчење едноставни форми во занает проекти.Погоден за хартија, А4, честитки, scrapbooks, покани, ПВЦ картички, пластика и за функционалните и декоративни цели.Пакетот вклучува : 1 Pcs Круг форма 1/16 Инчен(1.5 мм) Мали една дупка хартија удар .Димензии (Приближни) : 16.2 * 7.4 cm /6.37*2.92 во.

Детални спецификации

Додатоци на производи