.

.

Bira Занает 1 инчен Круг Лост Акција Занает Удар за Труд Изработка Scrapbooking (1 инч Круг)

Bira Занает 1 инчен Круг Лост Акција Занает Удар за Труд Изработка Scrapbooking (1 инч Круг)

евалуација:

DEN 263.76
Од стока
Во магацинот

Удар-Out Димензија : Удари прецизни 1" дијаметар на кругот.Удар мерки : 3" x 2" x 1 7/8".Компактен и лесен за користење за труд изработка на проекти, училиште, дома scrapbooks, картички, украси и било хартија, занает.Удар може да се заостриле со удирање преку алуминиумска фолија или подмачкано со удирање преку навосочени хартија.За најдобри резултати, ве молиме да го користите на 65-lb.карта на акции и пониски.100% задоволството гарантира, без ризик купување.Опис : Овој Занает Хартија Удар е одлично да се користи со уметност и занаети, scrapbooks, карти и многу повеќе.Производот е боја може да се разликува малку од фото слика.Можете да флип на удар над и да видите каде сте удирање.Пакетот Вклучува : 1 x 1 инчен Круг Форма занает удар.

Детални спецификации

Додатоци на производи