.

.

Океанот Живот Hippocampus Водоотпорен Туш Завеси Медуза Завеса во Бања Бања Завеса Бања Екрани за бања-180x180cmBathroom Додатоци

Океанот Живот Hippocampus Водоотпорен Туш Завеси Медуза Завеса во Бања Бања Завеса Бања Екрани за бања-180x180cmBathroom

евалуација:

DEN 372.00
Од стока
Во магацинот

❤ КВАЛИТЕТ на ИЗГРАДБА : Направен од 100% издржливи, ткаени полиестер; Лесно Грижа - машина за миење со ладна како бои; Собори сува ниско; Топло пеглање;Употреба на лагер препорачува, ќе биде подобро водоотпорен.Сепак, различни монитори и различни светлината може да предизвика бои за да се разликува малку.Лесно се вклопува во секоја стандардна големина туш када и работи со директно или криви туш прачки. ❤ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : тесните ткаат на ткаенина и супериорен квалитет на полиестер предиво обезбеди оваа завеса со цврста, мазна текстура, која промовира вода мушка формација и е направен да издржи влажна, влага богати бања средини; Thiscurtain со моделот додадете жив и јасни тест заличи вашето бања нагоре. ❤ЗАСИЛЕН BUTTONHOLES : Засилен копчето дупки работа со повеќето типови на туш куки и прстени за брза и едноставна инсталација; Горниот раб е засилено да се држи до долготрајната употреба; Овој туш завеса е совршен за сите кои сакаат да додадете малку забава и whimsy на нивните туш - го користите дома, стан, condo, хотел, camper, RV, dorm соба, училиште за капење, спортски клуб, теретана и секаде на друго место треба сигурен туш завеса или лагер.Красат вашата бања со уметничка смисла, да ви Даде различни бања чувство.

Детални спецификации

Додатоци на производи