.

.

Тропски Туш Завеси Томи Bahama Ткаенина Зелена Дланка Живот 72 Инчи

Тропски Туш Завеси Томи Bahama Ткаенина Зелена Дланка Живот 72 Инчи

евалуација:

DEN 2159.76
Од стока
Во магацинот

72 Инчи долго зелено палмово дрво плажа тема туш завеси за бања оркестарот.Произведено во САД во лиценцирани полиестер ткаенини од Томи Bahama, совршен за на плажа бања оркестарот.Се користи за плажа туш завеса, наутички туш завеса или дури и за повеќе градска бања завеси.Копчето дупки на врвот на оваа ткаенина туш завеса работат со било туш завеса куките или прстени.Оваа ткаенина туш завеса е совршен за нова бања туш завеса или преуредување - достапни во екстра премногу долго.Произведено во САД од страна на Декоративни Работи, Њу Јорк, од 1988 година. Уникатен туш завеси.Томи Bahama ткаенина туш завеса.Исклучиво на нашата страна. 72" x 72".Полиестер.Перат. 12 buttonholes на врвот на ткаенина за вашиот туш прстени.Оваа палма на платно е совршен за тропски туш завеси за бања оркестарот.Користете го за на плажа бања оркестарот во градот или на брегот.Плажа тема оркестарот не треба да се користи само на плажа!Достапна во долги и екстра долг туш завеса должини.Модерна туш завеса во кул ткаенина ткаенина.

Детални спецификации

Додатоци на производи