.

.

Туш Caddy Торба Организатор Преносни Мрежа Туш Tote Caddy за Бања Колеџ Dorm Камп Салата Кампување Toiletry Бања за Деца Мажи Жени момци - Брзо се Суши (Црна)

Туш Caddy Торба Организатор Преносни Мрежа Туш Tote Caddy за Бања Колеџ Dorm Камп Салата Кампување Toiletry

евалуација:

DEN 203.76
Од стока
Во магацинот

Дршката е засилен за издржливост.Совршен за на колеџ, ученичкиот дом, салата, бања, камп, кампување, патување, плива и воени живот. 100% ГАРАНЦИЈА Ние се гордееме со доставување на врвен квалитет туш кеси и се горди да им понудиме на нашите пријателски 30 ден ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање, ако имате било какви незадоволни.Дизајнирана со лесен и здрав двојно сметководствена се справи со се совршени за на колеџ, ученичкиот дом, пливачи, салата членови, campers, патници, морнарите и круизери!.ВРВЕН КВАЛИТЕТ - Овој пренослив туш caddy направени од дише и разноврсна мрежа.БРЗО СУВА - Брз суво време и целосно rustproof, само висат колеџ туш caddy над вратата, туш-главата или на кука.ПОВЕЌЕКРАТНАТА ПРИЈАВА - Ова туш caddy мрежа е компактен, лесен, издржлив и лесен носат справи прави сметководствена туш caddie каде било лесно.Тоа е поздрав торба.ЦЕЛОСНО БЕЗ РИЗИК!Доволно инвентар, поддршка за бизнис избор.

Детални спецификации

Додатоци на производи