.

.

Pixtels Бања Туш Caddy Кошница, Полица Туш Организаторот за Плочка Ѕидови, Големи не ' Рѓосувачки Челик Ѕид Монтирани Шампон Носителот, Бања Туш Складирање Лепило Caddies Вшм

Pixtels Бања Туш Caddy Кошница, Полица Туш Организаторот за Плочка Ѕидови, Големи не ' Рѓосувачки Челик Ѕид

евалуација:

DEN 614.16
Од стока
Во магацинот

【 RUSTPROOF НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК 】Pixtels се Направени од високо квалитетен нерѓосувачки челик за да се направи тоа rustproof, и издржливи туш caddy. 【 ЛЕСНО НАПЛАТА - БЕЗ ПРАШАЊА 】На Pixtels, додавање на вредност за нашите клиенти се нашиот врвен приоритет; Ако поради некоја причина не сте задоволни, само ги споделите со нас, и нашата служба за корисници веднаш ќе ги реши сите прашања или процес на вашиот 100% наплата.Pixtels Лепило Туш Caddy Have сте секогаш сакав да се организира вашата бања essentials уредно, така што можете да ги имате сите на едно место и се на располагање на испружена рака?Дали мислите дека тоа ќе биде одлично да се консолидираат сите зачини и предмети за секојдневна употреба на една полица во вашата кујна наредени во ред, па лесно можете да пристапите до неа без многу хаос околу?Ако ова е случај, тогаш Pixtels Повеќенаменски Туш Caddy Кошница е решение сте биле на чекање за. 【 МЕГА ВРЕДНОСТ ПАКЕТ 】пакетот вклучува : 1 x Caddy Туш Полица 1 x Set Лепливи ленти (2 парчиња) да се откажам caddy 3 x Нерѓосувачки Челик Caddy Куки за да додадете повеќе вредности имаме вклучени 6 силно лепило комунални куки, која може да се користи во кујна и купатило да се откажам крпи, прибор и други нешта што го прави најдобро за вашиот дом за складирање и организирање на пакетот.

Детални спецификации

Додатоци на производи