.

.

LYK Selfie Стап Bluetooth Selfie Стап Tripod Мини Продолжи 100cm Безжичен Далечински Shutter Телефон Selfie Стап Акција Камера Tripod (Боја : Бела)

LYK Selfie Стап Bluetooth Selfie Стап Tripod Мини Продолжи 100cm Безжичен Далечински Shutter Телефон Selfie

евалуација:

DEN 733.92
Од стока
Во магацинот

Ултра-лесен и пренослив : ви Благодариме на скриени стигнале дизајн, може да се стави во џеб или други мала торба во укината големина. [Лесен за употреба] може да се користи и во само три чекори.Многу флексибилни прилагодливи агол на гледање висина, значително намалување на вратот и грбот, рамото болка. 180 степени, овозможува да изберете совршен агол кога преземање на слики.Долго притиснете за да го вклучите, и се здружи со смартфон преку Bluetooth.Удобно selfie стап : цврсти и издржливи, мала тежина.Што повеќе, можете да го користите како десктоп мобилен телефон застане, да се живее webcast, и да се види ТВ емисии во карневалот.Прилагодливи агол & rotatable мобилен телефон носителот : Bluetooth selfie стап е дизајниран со 270 степени rotatable мобилен телефон носителот, кој го поддржува хоризонтална и вертикална стегање на мобилен телефон.Можете да ги користите за close-up selfies или прошири за поголеми предели.

Детални спецификации

Додатоци на производи