.

.

LYK Selfie Stick 3 во 1 Безжична Bluetooth Selfie се Држи со Tripod Свитлива Monopods Универзалната за Smartphone (Боја : Црна)

LYK Selfie Stick 3 во 1 Безжична Bluetooth Selfie се Држи со Tripod Свитлива Monopods Универзалната за Smartphone

евалуација:

DEN 615.12
Од стока
Во магацинот

270°ротација на главата со прилагодливи knob + 360° ротирачки телефон носителот, можете да ги ротирате и одберете хоризонтална или вертикална режим на камера за да го добиете најдоброто агол на фотографии,ги задоволат вашите различни потреби.Selfie се Држи Телефонот Tripod Продолжи Monopod Со Bluetooth Далечински 3 Во 1 Телефон Tripod За паметен Телефон Selfie Stick Description : Вграден Bluetooth далечински (Max далечински опсег : 33ft), може да се земе прекрасен selfie-фотографија, групни фотографии или снимање незаборавни видео каде и да патувате, свадба и graduations.Tripod интегриран дизајн,tripod станува постабилна да фотографирате или да снимате видео со вашето семејство или пријатели.Можете да ги користите за close-up selfies или прошири за поголеми предели.Далечински управувач напојува со вклучени & заменливи копчето батеријата и батеријата е многу долго совршен за вашиот удобен употреба Спецификација : Материјал : Пластични Големина : 68x3x3cm / 26.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со соодветно решение што е можно поскоро.Долго притиснете за да го вклучите, и се здружи со смартфон преку Bluetooth.Ултра-лесен и пренослив : ви Благодариме на скриени стигнале дизајн, може да се стави во џеб или други мала торба во укината големина.

Детални спецификации

Material:
Plastic Size

Додатоци на производи