.

.

Selfie Стап Преносни Tripod Selfie Стик за Мобилен Телефон Фото Земајќи ги во Живо Bluetooth Компатибилен Далечински Управувач Tripod Стојат Пол (Боја : 01with Светлина)

Selfie Стап Преносни Tripod Selfie Стик за Мобилен Телефон Фото Земајќи ги во Живо Bluetooth Компатибилен Далечински

евалуација:

DEN 610.80
Од стока
Во магацинот

Bluetooth компатибилни со авто-тајмер далечински контролер е, исто така, дистрибуирани на рачката, кои можат да реагираат брзо.Три во едно : ново искуство на компактен selfie стап е многу погодна за selfies, групни фотографии, лице-в-лице, животот снимањето, видео снимање, социјална телевизија емитува, итн.1, стабилна врска. 180 степени, овозможува да изберете совршен агол кога преземање на слики.Ултра-лесен и пренослив : ви Благодариме на скриени стигнале дизајн, може да се стави во џеб или други мала торба во укината големина.Ергономски дизајн, мазна и високо-квалитетна ABS материјал, удобен зафат, оставајќи никаква трага.Безжична Bluetooth компатибилен конекција, супер компатибилен Bluetooth компатибилен 4.Имаме проектирани се пополни светлина и да се пополни светлина, која може да биде избран од страна на себеси и однесен во авионот.Авто-тајмер застане е мултифункционален, свитлива, со триаголен заградата на дното, и опремена со Bluetooth компатибилни со авто-тајмер далечинско управување.Прилагодливи агол & rotatable мобилен телефон носителот : Bluetooth selfie стап е дизајниран со 270 степени rotatable мобилен телефон носителот, кој го поддржува хоризонтална и вертикална стегање на мобилен телефон.Можете да ги користите за close-up selfies или прошири за поголеми предели.

Детални спецификации

Додатоци на производи