.

.

LYK Selfie Стап Мини Продолжување Пол Tripod Monopod 3 во 1 Телескопски Пол Tripod Продолжи Водоотпорен Selfie Стап Tripod (Боја : Црна)

LYK Selfie Стап Мини Продолжување Пол Tripod Monopod 3 во 1 Телескопски Пол Tripod Продолжи Водоотпорен Selfie

евалуација:

DEN 670.56
Од стока
Во магацинот

На хуманизирано се справи со дизајн ја зголемува анти-пропадна ефект и го прави опрема постабилна. [Лесен за употреба] може да се користи и во само три чекори.Ултра-лесен и пренослив : ви Благодариме на скриени стигнале дизајн, може да се стави во џеб или други мала торба во укината големина.Прилагодливи агол & rotatable мобилен телефон носителот : Bluetooth selfie стап е дизајниран со 270 степени rotatable мобилен телефон носителот, кој го поддржува хоризонтална и вертикална стегање на мобилен телефон.Три во едно : ново искуство на компактен selfie стап е многу погодна за selfies, групни фотографии, лице-в-лице, животот снимањето, видео снимање, социјална телевизија емитува, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи