.

.

LYK Selfie Стап Преносни Водоотпорен Selfie Стап Monopod Tripod Telescoping Продолжи Пол Рачни Камера Tripod & Tripod Планината

LYK Selfie Стап Преносни Водоотпорен Selfie Стап Monopod Tripod Telescoping Продолжи Пол Рачни Камера Tripod

евалуација:

DEN 713.76
Од стока
Во магацинот

Многу флексибилни прилагодливи агол на гледање висина, значително намалување на вратот и грбот, рамото болка. Со Tripod планината адаптер & Зглоб Strap2 Материјал од Нерѓосувачки челик со висок квалитет PVC3 Совршено се вклопуваат за Go Pro Херој 2 34 Други камери кои го поддржуваат 14 screw5 Ultra light 120g42oz6 Retracts да 295cm / 11. Telescoping Продолжи Пол Рачни & Tripod Планината Selfie се Држиме за Go Pro Известување за Додаток Само Камерата и домување случај НЕ се вклучени 1 x Selfie Stick1 x Tripod планината адаптер.Три во едно : ново искуство на компактен selfie стап е многу погодна за selfies, групни фотографии, лице-в-лице, животот снимањето, видео снимање, социјална телевизија емитува, итн.Удобно selfie стап : цврсти и издржливи, мала тежина.На хуманизирано се справи со дизајн ја зголемува анти-пропадна ефект и го прави опрема постабилна.За Gopro Selfie Стап Telescoping Продолжи Авто-Портрет Стап Cemera Рачни Monopod w врвка за околу Рака За Go Pro Херој 2 3 3+ 4 Features : 1.Долго притиснете за да го вклучите, и се здружи со смартфон преку Bluetooth.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со соодветно решение што е можно поскоро.Можете да ги користите за close-up selfies или прошири за поголеми предели. Се протега до 90cm /35.

Детални спецификации

Додатоци на производи