.

.

Телефон Tripod Наплаќа Далечински управувач,Безжична Bluetooth Далечински управувач,Shutter Компатибилен со iOS 5.0+ & Андроид 7.0+ паметни телефони

Телефон Tripod Наплаќа Далечински управувач,Безжична Bluetooth Далечински управувач,Shutter Компатибилен со

евалуација:

DEN 237.60
Од стока
Во магацинот

Производ големина : 1.Производ wight : 338g/0. (Забелешка : Во tripod режим, мобилен телефон мора да биде поставен во центарот на слајд-железнички, во согласност со центар на гравитација на tripod да се избегне ѓубрето.Поставете го телефонот хоризонтално : Место на една страна од телефонот на внатрешниот ѕид на телефонот носителот, а од друга страна се повлече раката на клип на должината на телефонот за да го поправат телефон, а потоа го ротирате телефонот за да го ставите хоризонтално.Ако сакате да го користите како selfie стап, ве молиме игнорира чекор 1, не треба да притиснете на копчето за да го вклучите tripod, само однесуваат на чекор 2 на чекор 4. Оваа трибина не е само преносни мобилен телефон tripod, но, исто така, целосно стигнале рачни selfie стап.41 Производ материјал : алуминиум легура,ABS,PCMaximum должина : 152cm/60.Име : Телефон selfie стап tripod.74 lb Product големина на : 1. - Компатибилен со Android 7.- Поддршка на usb полнењето, поддршка бесплатно снимање во 10m.

Детални спецификации

Name:
Phone selfie stick tripod

Додатоци на производи