.

.

LYK Selfie Стап Телефон Камера Tripod 2in1 Продолжување Бар Стап Tripod Стојат Selfie Стап Tripod Стојат Телефон Планината w/1/4 Завртки за DJI OSMO Mobile (Боја : Црна)

LYK Selfie Стап Телефон Камера Tripod 2in1 Продолжување Бар Стап Tripod Стојат Selfie Стап Tripod Стојат Телефон

евалуација:

DEN 774.96
Од стока
Во магацинот

Три во едно : ново искуство на компактен selfie стап е многу погодна за selfies, групни фотографии, лице-в-лице, животот снимањето, видео снимање, социјална телевизија емитува, итн.Прилагодливи агол Дијаметар : 26mm/1.02"Tripod висина : 40mm~110mm/1.57~4.33"; Дијаметар : 27mm/1.06"Применлив модел : за DJI Osmo Мобилни 2 Gimbal Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.Поради различни екранот и друга светлина, сликата не може да се покаже вистинската боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.1 X Продолжување Bar1 X Tripod Стабилизатор 1 X Хексагонална Шрафцигер.

Детални спецификации

Material:
Aluminum
Colour:
Black
Extension Bar height:
190mm~725mm/7.48~28.54''; Diameter
Tripod height:
40mm~110mm/1.57~4.33''; Diameter
Applicable model:
for DJI Osmo Mobile 2 Gimbal
Note:
Please allow 1-3mm differs due to manual measurement. :
Due to the different display and different light, the picture may not show the actual color of the item. Thanks for your understanding. :
1 X Extension Bar :
1 X Tripod Stabilizer :
1 X Hexagonal Screwdriver :

Додатоци на производи