.

.

Youmine Science lab 20pcs/Set 3ML за Еднократна употреба Пластични Око Dropper Поставен на Трансфер на Студиите Pipettes Лабораториски Материјали

Youmine Science lab 20pcs/Set 3ML за Еднократна употреба Пластични Око Dropper Поставен на Трансфер на Студиите

евалуација:

DEN 420.72
Од стока
Во магацинот

Нашите производи се испраќаат во рок од 3 дена, 25 дена за Европски региони, и 35 дена за Северна Америка региони. ➤Разумен основниот дизајн го прави стабилни, полесно да функционира и се намалува мерење грешки, помагајќи ви да ја прочитате вредности брзо и без грешки. Ние ќе се потрудиме да ви послужи, ќе одговори на вашите прашања што е можно побрзо и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби▶Следи калибрација е неконзистентен.Тоа е наша одговорност за да создадат вредност за нашите клиенти.Ако сеуште не сте го добиле стоката во рок од 40 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние дефинитивно ќе го реши вашиот problem3.

Детални спецификации

Додатоци на производи