.

.

Hotouch Жените Zip До Sweatsuit Поставите Velour Песна Костуми Долг Ракав Пот Костуми 2 Парче Tracksuits Тимови S-XXL

Hotouch Жените Zip До Sweatsuit Поставите Velour Песна Костуми Долг Ракав Пот Костуми 2 Парче Tracksuits Тимови

евалуација:

DEN 959.76
Од стока
Во магацинот

Ве молиме бидете советувани да ја видите нашата големината на табелата за најточни се вклопуваат. 【Velevt Sweatpant】 Топло и кожа-пријателски, дво-насочно flex водат дизајн за олеснување на движењето, Еластична корселе со низа за лесна прилагодливост и повеќе опуштено се вклопуваат.Основните И Едноставно!. 【Известување】Оваа кошула е тенок одговара, оди големина за повеќе опуштено се вклопуваат.Повеќето Softest Облека Некогаш Сте Се Доби!.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Убав опција за внатрешна и надворешна активности : џогирање, пешачење, јога, трчање, вежбање фитнес, салата, тренингот, спорт, работа, секојдневниот живот, дневна. 2 страни џебови, направи вашите раце топли и удобен за носење на предмети, како телефон, паричник, карти, клучеви. -4 Бои За Да Избор, Ќе Ги Изберете Ја Вашата Омилена Боја. -Меки Како И Високо-Квалитетни Velour Ткаенина. -Долг Ракав Pullover Со Drawstring Висока Половината Панталони .Машина За Миење. 【Материјал】Ddurable и супер меки velour, Лесен и удобен, Мека на допир и висока еластичност, Идеален за останување удобно, Без разлика каде се наоѓате. 【Патент Врвот】Стојат Јака 1/4 патент, Долг Ракав, Секојдневен Pullover Сет, Zip Tracksuits Сет, Pullover Суичери Сет, Velour тренерки Жените.

Детални спецификации

Додатоци на производи