.

.

Hotouch Жените Zip До Sweatsuit Поставите Velour Песна Костуми Долг Ракав Пот Костуми 2 Парче Tracksuits Тимови S-XXL

Hotouch Жените Zip До Sweatsuit Поставите Velour Песна Костуми Долг Ракав Пот Костуми 2 Парче Tracksuits Тимови

евалуација:

DEN 959.76
Од стока
Во магацинот

Совршен за на пролет, есен и зима.Висок квалитет на патент работи добро, лесно и полетување. -4 Бои За Да Избор, Ќе Ги Изберете Ја Вашата Омилена Боја. -Есен Зима Пролет Две Парче Мора Да Се Има Облека, Лесно Да Се Облекуваат Нагоре Или Надолу. 【Velevt Sweatpant】 Топло и кожа-пријателски, дво-насочно flex водат дизајн за олеснување на движењето, Еластична корселе со низа за лесна прилагодливост и повеќе опуштено се вклопуваат.Ве молиме бидете советувани да ја видите нашата големината на табелата за најточни се вклопуваат. -Меки Како И Високо-Квалитетни Velour Ткаенина.Одличен подарок за баба, мајка, сопруга, ќерка, внука и девојка. 【Известување】Оваа кошула е тенок одговара, оди големина за повеќе опуштено се вклопуваат.Повеќето Softest Облека Некогаш Сте Се Доби!.Модел Профил : H : 5'11" |Тежина : 125lbs Биста : 35" Половината : 26" Колковите : 38" (Модел на наочари со големина на мал) Машина за Миење Ладно/ Нежно циклус/ не Кајгана/ Собори Сува Ниска/ Кул Железо Ако е Потребно.Машина За Миење. -Долг Ракав Pullover Со Drawstring Висока Половината Панталони .

Детални спецификации

Додатоци на производи