.

.

Фиока Игра Montessori Деца Сензорни Играчка На Бебето Дрво Постојана Цел Кутија Рака-Око Координација Учење Образовни Предучилишна Обука Играчки

Фиока Игра Montessori Деца Сензорни Играчка На Бебето Дрво Постојана Цел Кутија Рака-Око Координација Учење

евалуација:

DEN 777.12
Од стока
Во магацинот

Ова е многу честа појава наставата помош.Тоа е, исто така, сакаше од страна на младите и млади богатство.По топката во постојан целна кутија е ставен во од тркалезна дупка во кутија, таа автоматски ќе се тркалаат од мала врата за надворешната тераса.Детето може да уживате во тоа.Обидете се повторно и повторно, топката е иста како и на долг фиока.Детето носи неограничен забавно да се Xiaobao во процесот на pitching, влечење фиоки, преземање на топката и туркање на фиока!.За да ги учат децата да се стави на топката во дупка.Направен од природно дрво и Еколошки Бои.Големина : 28cm*14cm*11cm.Образовни Пол : Унисекс Број на Модел : Сензорни играчка Материјали : Дрво Предупредување : Мали Делови Возраст Опсег : 2-4 Години Описи : Материјал : Направен од природно дрво и Еколошки Бои.За да ги учат децата да се стави на топката во дупка Тежина : aound 700g Големина : 28cm*14cm*11cm.

Детални спецификации

Додатоци на производи