.

.

8Pcs Таванот Леплива Топки, Декомпресија Стрес Олеснување Топки 1.7 & 2.3 Луминисцентните Стискаш на Пропустливи Топката Флуоресценција Goo Топката Забавно Играчка за Д?

8Pcs Таванот Леплива Топки, Декомпресија Стрес Олеснување Топки 1.7 & 2.3 Луминисцентните Стискаш на Пропустливи

евалуација:

DEN 215.76
Од стока
Во магацинот

Без разлика дали сте 3 години или постари, топки се наменети за луѓе кои сакаат бејзбол или фрли. [Луминисцентните Леплива Топки] : Ако топката сте го добиле не светат во темница, не грижете се, тоа не е лошо топката.Топката игра забава за everyone Safe и Durable The стрес олеснување топката е мека и нема да му наштети на детето, кој ги зајакнува емотивната.комуникација помеѓу родителите и децата.

Детални спецификации

Додатоци на производи