.

.

QISHOP Мини Пилатес Топка за Вежбање Јога,Мали Бендер Топката, Пилатес,Core Обука и физикална Терапија, ја Подобрува Рамнотежата Насловна & Салата & Канцеларија со Пумпа

QISHOP Мини Пилатес Топка за Вежбање Јога,Мали Бендер Топката, Пилатес,Core Обука и физикална Терапија, ја Подобрува

евалуација:

DEN 247.20
Од стока
Во магацинот

➽ 【ВИСОКО КВАЛИТЕТНА ПРОФЕСИОНАЛНА МАТЕРИЈАЛ】 Направени од мека ниска мирис, флексибилни и издржливи ПВЦ материјал, Салата одделение со анти-забрзано и не се лизга,може да им понуди совршен зафат кога целосно оптоварен и да остане еластична и squishy во било каков сложен држење на телото. ➽ 【ВЕЖБА ТОПКИ ЗА физикална ТЕРАПИЈА】 Разноврсна 6 инчен Мини Вежба Рамнотежа Топката е одлична вежба алатка , Пилатес мини excercise топката е наменет за основни сила, држење рамнотежа, назад рехабилитација и за тонирање и sculpting со Пилатес, јога , или разни вежбање фитнес рутина. ➽ 【ЛЕСНО ДА се НАДУВА И ПРОДАВНИЦА】 Секој производ ќе биде опремен со пумпа, може да се примени за да се надуени во секунди со вклучени инфлацијата слама. ➽ 【ПРИМЕНЛИВИ ЗА СИТЕ-годишна ВОЗРАСТ КОРИСНИЦИ & РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ】Подобри луѓе флексибилност, сила, рамнотежа, држење на телото.Високо ниво на безбедност-Фитнес топката е релативно безбедно во вежба, и тоа не е лесно да се предизвика повреда. ➽ 【100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА】 Ако постои било каков проблем со фитнес бол, pls слободно контактирајте со нас ,ние сме подготвени да ви даде целосна наплата или обезбеди нова замена.6-инчен Мини јога топката е многу практична топката.

Детални спецификации

Додатоци на производи