.

.

Nstarsmotor Надграден 2-во-1 Hitch Планината Двојно Јарболот Носителот Камион Знамето Пол Планината за RV SUV Пикап Камион Camper Универзална Приколка, Стандард 2 Hitch Примачите

Nstarsmotor Надграден 2-во-1 Hitch Планината Двојно Јарболот Носителот Камион Знамето Пол Планината за RV SUV

евалуација:

DEN 2119.20
Од стока
Во магацинот

Производот содржи 2-во-1 јарболот носителот, 1-7/8" топката(5000 фунти способност), заптивка и hitch pin. 【Висок Квалитет и Слободни Hitch Топката】- На hitch планината двојна знаме носител е направен од тешки челик, со црна мат фолија, анти-корозија, анти - ' рѓа и издржливи.Ве молиме прочитајте ги производ големина информации во детали пред купување за да се избегне купување на грешки.Најдолг инсталација должина е 6,3 инчи. 【Лесна Инсталација】- Без било какви алатки, внесете планината во hitch приемникот и заклучи на своето место користење на hitch pin.Особено растојанието помеѓу три лоцирање pin дупки, тоа одредува дали овој производ може да биде инсталиран на вашиот автомобил.Широко одговараат за сите столбови до 1-1/5" дијаметар.

Детални спецификации

Додатоци на производи