.

.

Raritan Власт DKX3-432 - Т - DKX3-432

Raritan Власт DKX3-432 - Т - DKX3-432

евалуација:

DEN 2332.32
Од стока
Во магацинот

Повеќе за пари со овој висок квалитет на Производот.Нуди премиум квалитет во извонредна заштеда.Одличен производ. 100% задоволство.Raritan Власт DKX3-432 - Т - DKX3-432 Raritan Власт DKX3-432 - KVM switch - USB - CAT5 - 32 x KVM порта(s) - 1 local user - 4 IP корисници - rack-mountable.

Детални спецификации

Додатоци на производи