.

.

AddOn - Т - ADD-LC-LC-3MS9SMF

AddOn - Т - ADD-LC-LC-3MS9SMF

евалуација:

DEN 1380.00
Од стока
Во магацинот

Повеќе за пари со овој висок квалитет на Производот.Нуди премиум квалитет во извонредна заштеда.Одличен производ. 100% задоволство.Add On - Т - ADD-LC-LC-3 MS9 SMF Add On - Patch кабел - LC/PC еден режим (М) - LC/PC еден режим (М) - 10 ft - оптички влакна - 9 / 125 micron - OS1 - халоген-free - жолта.

Детални спецификации

Додатоци на производи