.

.

Мастило за Постојан Прецизност HP-2 Напојување за Ротари Тетоважа Машина Дигитални Двоен LCD Ротари Тетоважа Машина за Напојување

Мастило за Постојан Прецизност HP-2 Напојување за Ротари Тетоважа Машина Дигитални Двоен LCD Ротари Тетоважа

евалуација:

DEN 718.80
Од стока
Во магацинот

ЗАШТИТА од ПРЕОПТОВАРУВАЊЕ : Прилагодлив излезниот напон излез 0 V - 18 V.Излезен Напон : 1 V~20 V (прилагоди) 15 V DC A.ЛАГЕР И SHADER НАЧИНИ : мемории со 2 машина и 4 машина меморија режими.Спецификации : Предмет Тип : Тетоважа Дигитални Моќ Supply Color : Black Material : Пластични Shell Display : LCD Digital Input Напон : 110 V-240 V AC50/60 Hz.Само приклучете нова машина, изберете ја вашата претходно наместени. Излезна моќност : 28 W.Излезен Напон Точноста 5%.5 Големина : 21.Изградена во заштита од преоптоварување.2cm Weight : 800g Rating Тековната 0-1 носители.Не volatile memory (има време и тактики дури и кога моќта е исклучено).

Детални спецификации

Додатоци на производи