.

.

Тетоважа Машина Серпентина Професионални Напојување Боја Мастила Серпентина Лагер Shader Тетоважа Машински Алуминиумски Тетоважа Материјали за Почетник Tattooist Лаге?

Тетоважа Машина Серпентина Професионални Напојување Боја Мастила Серпентина Лагер Shader Тетоважа Машински Алуминиумски

евалуација:

DEN 366.96
Од стока
Во магацинот

Тоа е идеален избор за тетоважи кои се трајни и лесни за употреба. На високо‑квалитетни 10‑свиок двојна намотка е специјално дизајниран за тетоважа машини. Тетоважата машина може да започне на напон од 5 V и не може да функционира нормално на 10 V.Тетоважата машина прифаќа лесен алуминиум рамка, што е мал во големина и лесен за употреба.ИЗБОР НА ТЕТОВАЖА БОЕЊЕ : Оваа тетоважа машина е погоден за почетници и професионални tattooists. Чиста железната арматура род има одлична магнетни пропустливост.ДОБАР КВАЛИТЕТ : Со висок квалитет на 10-свиок двојно серпентина е специјално дизајниран за тетоважа машини.Добро поставата и shader ефект, лесен за употреба, погоден за повеќето рачки и игли.ИСКЛУЧИТЕЛЕН ИЗГЛЕД : Уникатна форма, светла боја, убава и практична.

Детални спецификации

Додатоци на производи