.

.

Dragoart Напојување за Ротари Тетоважа Машина Дигитални LCD Ротари Тетоважа Машина за Напојување

Dragoart Напојување за Ротари Тетоважа Машина Дигитални LCD Ротари Тетоважа Машина за Напојување

евалуација:

DEN 718.80
Од стока
Во магацинот

Лесен и Интуитивен Контрола, Совршен за Почетници!. 2 Педалата Начини : Континуиран режим (push on и off) или конвенционалните педалата режими.Трајни Изградба со Акрил Дизајн.Целосно прилагодливи излез со двојна прецизност моќ бирање.Регулирани стабилна тековната излез 1.5-18v.Мора да се користи со нога или педалата ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ прирачник прекинувач (не се вклучени).На Drogoart Напојување е идеален за патување и конвенции поради своите мали димензии.Има не се лизга база која овозможува да се одржи на работна станица.Ако не се користи, ќе оди директно во standby режимот.Конекции со Клип-Мозок и на Возилото од страна на Џек 6.35.Добиете со кабелот за напојување.Спецификација : Боја : Black Material : Acrylic Input Напон : 110 V - 220 VOutput Напон : 1.4 - 18 V, 2 A.

Детални спецификации

  :

Додатоци на производи