.

.

Microblading Игли,Blossm 50PCS 12U Форма Тетоважа Веѓа Тетоважа Игла За 3D Везови Прирачник Microblade Пенкало Трајна Шминка Резерви (12u), Брои 50 (Пакување од 1)

Microblading Игли,Blossm 50PCS 12U Форма Тетоважа Веѓа Тетоважа Игла За 3D Везови Прирачник Microblade Пенкало

евалуација:

DEN 311.76
Од стока
Во магацинот

За еднократна употреба само.Поединечно спакувана.На microblading пенкало не е вклучена.Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања.Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, Игла е направен од медицински одделение од нерѓосувачки челик.Одлична стабилност, помалку вибрации.Безбедно и издржливи, со заклучување-pin уред.Опис : Индивидуално спакувани За еднократна употреба со користење само на Флексибилни покрие Ножеви Игла Одлична стабилност, помалку вибрации Водоотпорен Веѓа Шминка Shader Microblade Стерилни за Еднократна употреба Microblades остри и доследно на висок квалитет на 30 степени агол за оптимално пигмент апликација и ергономија Игла е направен од медицински одделение од нерѓосувачки челик Истекот Датум и Број Број на Секоја Сечилото Sterilized со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања Пакетот вклучува : 30 Компјутери 18 U Иглички Bevel Засенчување Игли.

Детални спецификации

Додатоци на производи