.

.

Тетоважа Игли Кертриџ - 10 Компјутери Тетоважа Кертриџ Игли, Тетоважа Кертриџ Полу Трајна Шминка Игли РЛ/RM/М1/РС за Тетоважа Машина Пенкало Тетоважа Материјали

Тетоважа Игли Кертриџ - 10 Компјутери Тетоважа Кертриџ Игли, Тетоважа Кертриџ Полу Трајна Шминка Игли РЛ/RM/М1/РС

евалуација:

DEN 201.36
Од стока
Во магацинот

Sterilized пакување, безбедно да се користи.АБС материјал, стабилна работа и висок квалитет.М1 игла бар дизајн е повеќе напредни кој го донесува лак тип на игла устата, препуштајќи му се на тетоважа игла контакт кожа без мртвите простори.Таа работи со речиси сите видови на тетоважа машини Изработени од прецизни мувла, парична казна тетоважа pin конфигурација.АБС материјал, стабилна работа и висок квалитет.Дизајнот на Р-тип круг устата игла со bevel конекција за да се набљудуваат на должината на тетоважа pin.Спецификација : Предмет Тип : Тетоважа Кертриџ Игла Количина : 10pcs Боја : Црна Материјал : ABS Факултативна Видови : 1 RL/3 RL/5 RL/7 RL/9 RL/11 RL/13 RL/15 RL/5 M1/7 M1/9 M1/11 M1/13 M1/15 M1/5 RM/7 RM/9 RM/11 RM/13 RM/15 RM/3 RS/5 RS/7 RS/9 RS/11 RS/13 RS/15 RS Пакет Тежина : Околу. 60~64g Пакет Листата : 10 x Тетоважа Кертриџ Игли .Дизајнот на Р-тип круг устата игла со bevel конекција за да се набљудуваат на должината на тетоважа pin.Карактеристики : Погоден за веѓите, eyelids и усните, исто така, за мала тетоважа дизајн.Ниско ниво на бучава кога tattooing, одличен подарок за tattooist.М1 игла бар дизајн е повеќе напредни кој го донесува лак тип на игла устата, препуштајќи му се на тетоважа игла контакт кожа без мртвите простори.Sterilized пакување, безбедно да се користи.

Детални спецификации

Item Type:
Tattoo Cartridge Needle
Quantity:
10pcs
Color:
Black
Material:
ABS
Optional Types:
1RL/3RL/5RL/7RL/9RL/11RL/13RL/15RL/5M1/7M1/9M1/11M1/13M1/15M1/5RM/7RM/9RM/11RM/13RM/15RM/3RS/5RS/7RS/9RS/11RS/13RS/15RS
Package Weight:
Approx. 60~64g
Package List:
10 x Tattoo Cartridge Needles  :

Додатоци на производи