.

.

Guapa Microblading Сирена Веѓа Тетоважа Пен Носителот Трајна Шминка Машина Microblade Рака Алатка Веѓата Тетоважа Снабдување со 50pcs 0.2 мм U18 Тетоважа Игла Ножеви (1pc Злато Пенкало

Guapa Microblading Сирена Веѓа Тетоважа Пен Носителот Трајна Шминка Машина Microblade Рака Алатка Веѓата Тетоважа

евалуација:

DEN 382.32
Од стока
Во магацинот

Тетоважа Прирачник Пенкало : направен од метал алуминиум.Microblading Веѓа Тетоважа Алатка : оригиналниот изглед дизајн, целосна функции, професионални заклучување на уредот.Трајна Шминка Рака Алатка : на крстоносците може да се примени мулти-тип на игли.Тетоважа Пен Носителот : функционираат повеќе лесно рака слободни brushwork, долгорочна употреба.Лесно да се справи со не е лесно да се оштети.Достапни Бои : Златен,Сребро.Карактеристики : Направен од метал алуминиум, со висок квалитет.Еден главата дизајн, погоден за сите видови на игла ножеви.Лесен и Уникатен.Големини : 16.5 X 0.9 cm, тежина : 15g Одличен за eyeliner, веѓи, усни лагер, полни усни во боја, лузна camouflaging реконструкција и tattooing.Достапни Бои : Златен, Сребрен Пакет се Вклучени : 1pc X Постојан Веѓа Прирачник Пенкало 50pcs X 0.2 мм U18 Црна Microblading Игла Ножеви.

Детални спецификации

Додатоци на производи