.

.

Зоолошката Градина Med Природна Плута Кората, Круг, Крупните

Зоолошката Градина Med Природна Плута Кората, Круг, Крупните

евалуација:

DEN 463.68
Од стока
Во магацинот

Безбедна за сите рептили, amphibians, и arachnids (јас.e.tarantulas).Лесно може да се намали на било посакуваната должина, или форма.Сите природни зелени" производ".Се создаде naturalistic шума се погледне во вашиот терариум.Половина-кола може да се користи како природен места за криење или растителни носители (исправена).Полн круг кората мерки 10" прибл.во должина, но кога се сече на половина, како на сликата на кората мерки 20" прибл.во должина.

Детални спецификации

Додатоци на производи