.

.

Прозорецот Стакло Deflector Компатибилен Со 2013-2017 Nissan Sentra, Тенок Затемнети Акрилик Отпорни Shield Покрие Правец на Сонцето Дожд Guard од IKON MOTORSPORTS, 2014 2015 година

Прозорецот Стакло Deflector Компатибилен Со 2013-2017 Nissan Sentra, Тенок Затемнети Акрилик Отпорни Shield

евалуација:

DEN 1415.76
Од стока
Во магацинот

Fitment : Одговара За 2013-2017 Nissan Sentra.Спецификација : Стил : Тенок Стил Боја : Чад/Затемнети Тип : Лента На/Надворешен Материјал : Акрил.Пакетот Вклучува : 4 Парче Сет на Прозорецот Очила.Инструкции НЕ се вклучени, Професионална Инсталација е Препорачливо. 30 Дена Ограничена Гаранција.

Детални спецификации

Style:
Slim Style | Color

Додатоци на производи