.

.

Авто Ventshade AVS 680440 Хром Худ Штит за 2015-2020 Chevrolet Предградието, Тахо

Авто Ventshade AVS 680440 Хром Худ Штит за 2015-2020 Chevrolet Предградието, Тахо

евалуација:

DEN 2416.08
Од стока
Во магацинот

Целосна висина, заврши околу, дизајн обезбедува елегантни, аеродинамичен изглед.Месеци далеку од аспиратор за лесно чистење.Со гордост се направени во САД и поддржан од страна на Ограничен Доживотна Гаранција.Овој аспиратор shield е медиум-профил е aerodynamically ефикасна, и обезбедува одлична заштита како камења и други остатоци одврати далеку од худ, крилата и на шофершајбната од вашиот камион или SUV.Ефикасно ги штити хауба, шофершајбната и fenders од карпи и патот остатоци.Секоја хауба shield е прилагодено моделирани да одговараат на спецификациите и следете ги bodylines на вашето возило.На AVS Хром Худ Shield е целосно автомобил мие безбедно и поткрепени со Ограничен Доживотна Гаранција.Карактеристики лесна инсталација, без дупчење потребно.На AVS Хром Худ Shield е обичај-украсениот худ shield прецизност-конструиран за да се вклопи вашето возило совршено.Се качи на Хром Худ Штит на хауба во минути без дупчење потребно.Достапни за различни камиони и SUV е, овој обичај-украсениот худ shield доаѓа во атрактивна хром финиш.

Детални спецификации

Додатоци на производи