.

.

Хавајски Tropic Island Спорт Сончање Спреј, Широк Спектар на SPF 30, 6oz

Хавајски Tropic Island Спорт Сончање Спреј, Широк Спектар на SPF 30, 6oz

евалуација:

DEN 369.12
Од стока
Во магацинот

Препорачани од страна На Рак на Кожата Фондацијата.Хавајски Tropic Island Спорт Сончање е водоотпорен до 80 минути.Светлината, за да дише формула држи чекор со вашите активни отворено начин на живот.

Детални спецификации

Додатоци на производи