.

.

Карбонски Влакна Целосен комплет за во автомобил Одговара за BMW Серија 3 G80 М3 Седан Со 4 Врати 2021-2022 Автомобил Додатоци Надградбата Тело Колекции,Предниот браник splitt

Карбонски Влакна Целосен комплет за во автомобил Одговара за BMW Серија 3 G80 М3 Седан Со 4 Врати 2021-2022

евалуација:

DEN 9525.12
Од стока
Во магацинот

Високо-квалитетни материјали : Направен од високо-квалитет и лесен карбонски влакна материјал, подобрување на надворешниот изглед на возилото и да даде убав спортски изглед.Инсталација : Слободен лепак лента вклучени,3 D дизајн, ЦПУ калапи, тест инсталација на вистински автомобил, Одлична fitment.Обичај Fitment : Овие Карбонски Влакна Автомобил Додатоци Одговара за Новата Серија 3 G80 М3 Автомобил Додатоци 2021 2022, Тоа може да ја зголеми појавата на возило и да погледне поубав.Квалитет на услуга : Со цел да биде во можност точно да ја испорача стоката, се надеваме дека ќе го обезбеди возилото модел при купувањето, Ние изберете курир ќе биде воздух товар за вас.Подобрување на визуелното влијание, му даваат на автомобилот спортски изглед, се создаде нов иконите се погледне, и се направи вашиот автомобил да се издвоите од слични модели на road Suitable модели на автомобили : Овие Карбонски Влакна Целосен Комплет за во Автомобил Одговара за BMW Серија 3 G80 М3 Седан Со 4 Врати 2021 Product type : Full Car Product материјал : јаглерод fiber Product статус : 100% сосема new Product боја : како што е прикажано (карбонски влакна)Инсталација локација : Целосна Автомобил Пакување детали : Предниот Браник Canards Front Браник Lip Front Браник Splitter Rear Браник Lip Rear Браник Splitter Side Фендер Cover If ви треба друг автомобил додатоци или ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте us We изберете Експрес Испорака, нормално што е потребно за 10-15 дена по испорака.

Детални спецификации

Додатоци на производи