.

.

MCARCAR КОМПЛЕТ Сува Карбонски Влакна Задните Splitter Одговара за BMW Серија 4 G82 М4 2021+ 2-Врата Фабрика Штекер СП Пониски Браник Усна Winglets Отвори Капакот Cupwings Клапи Спојлер Т

MCARCAR КОМПЛЕТ Сува Карбонски Влакна Задните Splitter Одговара за BMW Серија 4 G82 М4 2021+ 2-Врата Фабрика

евалуација:

DEN 7679.76
Од стока
Во магацинот

*Извонредни Перформанси : Подобрување на визуелното влијание, се создаде нов иконите се погледне и да го поставите вашиот автомобил за разлика од слични модели на улица.*Добар Fitment : Ова предниот браник splitter е добро одговара за BMW Серија 4 G82 М4 2021+ 2-Врата.Fitment : За BMW M4 2021 Конкуренција Купе 2-Врата 3.се одликува со цврста кутија која полна со пена, да избегне да биде оштетен во долги транспорт.Покриени од страна на нашиот 30-дена гаранција за враќање на парите и пријателски услуги на клиентите.јасно карбонски влакна текстура,супер мала тежина,со полиран и shinning површина 4.

Детални спецификации

Додатоци на производи