.

.

STENES Мото Z3 Случај - Стилски - 3D рачно изработени Bling Кристалниот Череп се Зголеми Цвеќиња Дизајн Магнетни Паричникот Кредитна Картичка Слотови Пати Стојат Кожа Капа

STENES Мото Z3 Случај - Стилски - 3D рачно изработени Bling Кристалниот Череп се Зголеми Цвеќиња Дизајн Магнетни

евалуација:

DEN 287.76
Од стока
Во магацинот

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде рачно изработени компатибилен вашиот Motorola Мото Z3. Овој случај се користи повеќе од сто кристали & decors за да се постигне највисок квалитет и детали.Модерни дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!.Висок квалитет на кристали се рефлектираат светлина и се даде луксузен, гламурозен се чувствуваат.Направен да одговара на вашиот уред совршено додека сеуште дава пристап до копчиња и пристаништа.

Детални спецификации

Додатоци на производи