.

.

STENES Google Пиксели 3 Случај - Стилски - 3D рачно изработени Bling Кристал Прилично Камења Дизајн Магнетни Паричникот Кредитна Картичка Слотови Пати Стојат Кожа Покритие з?

STENES Google Пиксели 3 Случај - Стилски - 3D рачно изработени Bling Кристал Прилично Камења Дизајн Магнетни

евалуација:

DEN 311.76
Од стока
Во магацинот

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде рачно изработени компатибилен со вашиот Google Пиксели 3. Овој случај се користи повеќе од сто кристали & decors за да се постигне највисок квалитет и детали.Модерни дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!.Висок квалитет на кристали се рефлектираат светлина и се даде луксузен, гламурозен се чувствуваат.Направен да одговара на вашиот уред совршено додека сеуште дава пристап до копчиња и пристаништа.

Детални спецификации

Додатоци на производи