.

.

ibasenice Cinnabar Телефон Рака Кинески Стил Телефон Краток Синџир Мобилен Телефон Виси Оркестарот

ibasenice Cinnabar Телефон Рака Кинески Стил Телефон Краток Синџир Мобилен Телефон Виси Оркестарот

евалуација:

DEN 2385.60
Од стока
Во магацинот

Врежани топка во облик на pendant и cinnabar монистра дизајн, целосна на Кинески стил, покажува вашиот карактер и вкус.Тоа може да бидат обесени на вашиот зглоб, багаж, ранец, торба, чанта за да се избегне губење на вашите предмети.Монтажни дизајн, лесен за инсталација и отстранување, заштеда на време и труд.Можете да декорирате вашиот мобилен телефон, внесете прстен, камера, таблет, музички плеер со тоа.Циклусот lanyard може да се носи на рака, за да вашиот виси предмети од кои се изгубени или оштетени.

Детални спецификации

Додатоци на производи