.

.

R2662 Симпатична Панда Цртан филм Случај Покритие за OnePlus 5T

R2662 Симпатична Панда Цртан филм Случај Покритие за OnePlus 5T

евалуација:

DEN 479.76
Од стока
Во магацинот

Случај Покрие Компатибилен со One Plus 5 T.Гланц, Тенок одговара и лесен.Отпорност, трајни тврда пластика.Лесен Пристап до сите порти, контроли & сензори.Бренд jjphonecase, производство и продадени од страна на корисникот jjphonecase само.Ве молиме проверете Бродови од и продадени од страна на jjphonecase.R2662 Симпатична Панда Цртан филм Случај Покритие За One Plus 5 TGraphic печатење со Висок квалитет сјајна боја случај.Заштитете го вашиот паметен телефон, и да покаже исклучите вашиот стил со убава случај,Висок Сјај, Целосна Фотографија.Сликата ќе печатење со висок квалитет.Кован Од Висок Степен на Пластични Тенок-одговара отпорен на гребење лесни случаи.Патентирана фото технологија на печатење.Обезбедува стабилна заштита на тел.Овој телефон случај не е налепница или ефтин метал печатени insert (внеси).Издржливи Лесен Случај.Случаите не се само визуелно запрепастувачки, но се исто така многу практични и да се обезбеди стабилна заштита на тел.Кован од висок степен на пластични, тие се и издржлив и лесен.

Детални спецификации

Додатоци на производи