.

.

XICHUANGTU Тешки Тежина Прилагодливи Тегови 52lbs Фитнес Опрема за Тренирање Дома Гира се Прилагодува од 5 до 52.5 Фунти

XICHUANGTU Тешки Тежина Прилагодливи Тегови 52lbs Фитнес Опрема за Тренирање Дома Гира се Прилагодува од 5 до

евалуација:

DEN 1795.20
Од стока
Во магацинот

Гира се прилагодува од 5 до 52.5 фунти.Ви овозможува брзо да се префрлате од една вежба кон следниот.Ги комбинира 15 групи на тегови во една, со користење на уникатни dial систем.Ја елиминира потребата за повеќе тегови cluttering вашиот тренингот простор.Со само се сврти на бирање, можете автоматски да ја промените вашата отпорност на гира од 5 фунти сите на патот до 52.5 фунти на тежината.Тоа се прилагодува во 2.5-фунти зголемувања (до 25 килограми), овозможувајќи постепено да се зголемува својата сила без растреситост нагоре.Вовед : Ако сакате да се добие добар сила тренингот дома, но немаат многу простор, Тешки Прилагодливи Dumbell Собата е идеално решение.Ново дизајнирани, иновативни Гира комбинира 15 групи на тегови во еден користење на единствена dial систем.Тоа е една од најпознатите простор-ефикасни и флексибилни тренирање опции на располагање со својот уникатен и ефикасен дизајн.Спецификации : Спецификации : Промена на гира е тежина со само се сврти на бирање.Вежби Достапни : 30 Weight Прилагодувања : 15 Weight Settings во фунти : 5, 7.5, 10, 12.5, 15, 17.5, 20, 22.5, 25, 30, 35, 40, 45, 50, и 52.5 pounds Dumbbell Димензии : 15.75 инчи долг од 8 инчи, широк од 9 инчи tall Weight (Секој) : 52.5 фунти на Пакување : Гира и гира база.

Детални спецификации

Додатоци на производи