.

.

Soloven 10 lb Рака Тегови Поставува Мажи Жени Вежбање Фитнес Тегови за Мажи Жени Домашна Фитнес Тренингот на Отпор Обука Анти се Лизга,Анти се Тркалаат за Жените, Neoprene,Бр?

Soloven 10 lb Рака Тегови Поставува Мажи Жени Вежбање Фитнес Тегови за Мажи Жени Домашна Фитнес Тренингот на

евалуација:

DEN 705.60
Од стока
Во магацинот

10 lb dumbbells сет од 2 хексадецимален нема да дојдете.На крајот на употреба, ве молиме избришете ги исклучите со влажна крпа. ★【10 lb dumbbells сет од 2】За почетници и напредни корисници.Тотално должина е 9. ✔ Soloven пар 10 lb dumbbells сет од 2 хексадецимален за жените и мажите ,neoprene обложени тежина ➤Функција : РАЗНОВРСНА : Тегови нудиме можност да се концентрира на одредени мускулни групи или да се добие целосна тело тренингот NEOPRENE СЛОЈ ЗА ПОДОБАР СТИСОК : Здрав Neoprene облога овозможува лесно зафат и не се лизга текстура така што немора да се грижите за тегови лизгаат од вашиот испотени раце.★【Стилски и модерен】Светли бои и големи, јасно броеви направи овие брзо и лесно да го зграби додека во зоната.ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН ДИЗАЈН : Овие гира поставува заземаат многу малку простор и може да бидат поставени насекаде без да се грижиш за валање, како резултат на нивната хексадецимален облик.Совршен рака тегови за почетник. 10lb тежина на тегови пар совршен за целокупното здравје, баланс, и губење на управување, и тие се исто така одлична за аеробик, кардио, јога, и силата градење.Ја зголемува физичката издржливост и ви држи енергија на целиот ден. 10 lb dumbbells сет од 2 е одлична алатка за да се добие екстра тренингот во дома, и тоа не заземаат многу простор на сите.

Детални спецификации

Додатоци на производи