.

.

Олимписки 2 Barbell Солидна Гира Дигање Барови Со Ротирачки Ракави,Тегови, Прилагодливи Тежина Пар за Прилагодливи Гира Дома Гира Дами и Господа Гира Дома Тренингот

Олимписки 2 Barbell Солидна Гира Дигање Барови Со Ротирачки Ракави,Тегови, Прилагодливи Тежина Пар за Прилагодливи

евалуација:

DEN 1538.40
Од стока
Во магацинот

2-инчен ракав дијаметар со 28.5 handgrip дијаметар; Гира се справи со тежи 7.7-фунти; Димензии се 19.88" L x 2.76" висина x 2.76" ширина.Средно-длабочината на дијамант knurling обезбедува тесна, не се лизга зафат кога кревање тегови; Трајни хром финиш спречува гира од оксидирачки.Accommodates тежина плочи со 2-инчен центар дупка.Тегови може да се користи за да се однесуваат на одделни мускулни групи или за целото тело тренингот; Додавање на отпорност на вашето вежбање се зголемува калории изгори и мускулната маса зафат.оштетување на подот и опрема.Функција : Количина : две гира барови Бар должина : 50.5 cm Зафат дијаметар : 2.5 см (1") Ракав дијаметар : 5cm (2") Ракав должина : 15.5 cm Еден бар тежина (вклучувајќи ротирање на ракавите) : 3.5 kg Товарот : 150lbs Пакетот вклучува : 2x Гира Барови 4x Ротирачки Ракави.

Детални спецификации

Додатоци на производи