.

.

Прилагодливи Тегови Тегови Поставите Barbell: 110 Кг Barbell Сет 3-во-1 Брз Конверзија со Nonslip Поврзување Род Жени Вежби за Дома Салата за Статистика Тренингот Мажите Фитнес ?

Прилагодливи Тегови Тегови Поставите Barbell: 110 Кг Barbell Сет 3-во-1 Брз Конверзија со Nonslip Поврзување

евалуација:

DEN 2080.56
Од стока
Во магацинот

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ на дното има стабилна дизајн, заштита на подот од носат.Сите гира тежина плочи вклучуваат : 16*6.Мултифункционален сила за обука опрема обезбедува подобро тренингот метод од било кој друг спорт. 100% ЗАДОВОЛНИ УСЛУГА - Вие само треба земе секунди да се соберат и да се извади.

Детални спецификации

Додатоци на производи