.

.

Soloven 10 lb Тежина на Тегови Пар Жени Мажи Рака Тегови Комплети за Жени Домашна Фитнес Тренингот на Отпор Обука Анти се Лизга,Анти се Тркалаат за Жените, Neoprene,Брза Испор

Soloven 10 lb Тежина на Тегови Пар Жени Мажи Рака Тегови Комплети за Жени Домашна Фитнес Тренингот на Отпор

евалуација:

DEN 2268.00
Од стока
Во магацинот

ГРАДЕЖНИШТВО : Железо core направени од A48 Одделение 20 железо потоа прецизност натопена во 3мм на neoprene за безбедност и удобност.ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН ДИЗАЈН : Овие гира поставува заземаат многу малку простор и може да бидат поставени насекаде без да се грижиш за валање, како резултат на нивната хексадецимален облик.Голем зафат за дами.Совршен рака тегови за почетник.★【Стилски и модерен】Светли бои и големи, јасно броеви направи овие брзо и лесно да го зграби додека во зоната.The10lb тежина на тегови пар лесно може да се чуваат во плакарот, под креветот, одговара за сите кои сакаат да се тренингот, но живее во мал стан.Контрола должина е 4. ★【10 lb dumbbells сет од 2】За почетници и напредни корисници. 10lb тежина на тегови пар совршен за целокупното здравје, баланс, и губење на управување, и тие се исто така одлична за аеробик, кардио, јога, и силата градење.На 10lb тежина на тегови, не се создаде calluses на рацете.Ентериерот е направен од леано железо, со силна, мат финиш. ✔ Soloven пар 10 lb dumbbells сет од 2 хексадецимален за жените и мажите ,neoprene обложени тежина ➤Функција : РАЗНОВРСНА : Тегови нудиме можност да се концентрира на одредени мускулни групи или да се добие целосна тело тренингот NEOPRENE СЛОЈ ЗА ПОДОБАР СТИСОК : Здрав Neoprene облога овозможува лесно зафат и не се лизга текстура така што немора да се грижите за тегови лизгаат од вашиот испотени раце.

Детални спецификации

Додатоци на производи