.

.

Huidiea Сет од 2 Хексадецимален Тегови,Слободни Тежини Цврст Челик Рака Тегови Тегови, - Вежба & Фитнес Гира во Еден со Хром-Обложено Knurled Рачки(5-50lbs Опционално)

Huidiea Сет од 2 Хексадецимален Тегови,Слободни Тежини Цврст Челик Рака Тегови Тегови, - Вежба & Фитнес Гира

евалуација:

DEN 935.76
Од стока
Во магацинот

Со оваа вежба на телесната тежина, не треба фенси или професионална фитнес опрема.Ден 1 Фитнес рачни тежина значи дека нема повеќе оправдувања!Толку лесен за користење : Што е одлично за слободна рака тегови е дека, дури и ако сте почетник или нови вклопуваат начин на живот, тоа е едноставен за изведување вежби, кои се многу ефикасни и лесно да се научат, се бара само една рака тежина, а некои мотивација. ✅ 【Хексагонални Дизајн】- Хексагонални облик глави се спречи тркалање и да се заштити вашиот подот.Со ова дома тренингот опрема, ќе заштедите значителна количина на време, додека се уште добивање на резултатите сте жедни.Нема остри удари, нема да му наштети на вашите раце.Висок квалитет, генијалност значи нашата тежина ќе ви трае во текот на годините.Толку малку време : Овие денови тоа е тешко да се најде време да се приклучат на една класа .Barbell Сет Од 2 Хексадецимален Гума Гира Со Метални Рачки Пар На 2 Тешки Гира Функција : 100% сосема нов и висок квалитет .Толку многу се користи : Со нашата мала единечна тежина, можете да се вклучат во секоја фитнес или сила за обука рутина.Боја:Црна.обезбеди полесно складирање.Дали поправка искинати , насочени кон стабилизирање на мускулите, или само сакаат да изгледаат одлично во твоите фармерки, оваа обука тежина е мора да.

Детални спецификации

Додатоци на производи